S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači.

Test na VZDUŠNÉ Alergie

Nové Test na VZDUŠNÉ Alergie
Tento test je základom pre otestovanie troch najčastejších a najbežnejších vzdušných alergénov - Mačka, Roztoče a Pele tráv.

Popis:
Ide o 3 v 1 testovaciu sadu, ktorá prináša spoľahlivé výsledky z kvapky krvi. Príznaky ako sú kýchanie, nádcha, svrbenie očí a uší, ťažká dýchavičnosť, kašeľ a zápaly dutín sú z 90 - 95% spôsobené práve vzdušnými alergénmi.

Použitie:
Klinicky overený test na alergie detekujúci hladinu IgE protilátok proti vybraným alergénom z jedinej kvapky krvi z prsta. Test meria hladinu IgE v krvi, s čieĺom potvrdiť, prípadne zúžiť, či je alergia príčinou vašich príznakov. Výsledok je možné odčítať do 30-tich minút v pohodlí vášho domova. Ak je výsledok testu pozitívny, podľa informácií v súprave určite, ktoré z uvedených alergénov môžu spúšťať vaše príznaky. 

V prípade pozitívneho výsledku testu Vám odporúčame navštíviť Vášho lekára. Nerobte žiadne rozhodnutia medicínskeho významu bez konzultácie s lekárom.

Výhody testu:
Akonáhle viete na ktoré alergény ste citliví, môžete s istotou vyhľadať lekársku pomoc a prijať vhodné opatrenia na zníženie, alebo odstránenie vašich symptómov raz a navždy.

- Testuje citlivosť na 3 najbežnejšie alergie
- Môžete testovať aj deti
- Jednoduché použitie v 6 jednoduchých krokoch
- Nie je potrebné čakať na lekárske stretnutie
- Výsledky sú k dispozícií za 30 minút
- Výsledky testu pomôžu včas odhaliť alergiu a tým eliminovať styk s alergénom, ktorý Vám škodí

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Zobrazené: 2193
  • Výrobca: Imutest
  • Kód produktu: Test - Mačka, Roztoče a Pele tráv
  • Dostupnosť: Skladom
  • 29,70€
  • Bez DPH: 27,00€

Štítky: Alergia