S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači.

Autotest na Alergie

Nové Autotest na Alergie
Autotest na alergie určený na samo-vyšetrenie, ako všeobecný test na alergie. Slúži k potvrdeniu, či sú vaše príznaky spôsobené skutočnou alergickou reakciou. 

Popis:
Mnohé alergické symptómy vznikajú z príčin, ktoré nesúvisia s alergiou, ale skôr potravinovou intoleranciou. Imutest Allergy Check je klinicky overený test na alergie detekujúci hladinu IgE protilátok proti vybraným alergénom z jedinej kvapky krvi z prsta. Výsledok je možné odčítať do 30-tich minút v pohodlí vášho domova. 

Použitie:
Vhodný pre osoby vo veku 6 rokov a starších. Test meria hladinu IgE v krvi, s čieĺom potvrdiť, prípadne zúžiť, či je alergia príčinou vašich príznakov. Ak je výsledok testu pozitívny, podľa informácií v súprave určite, ktoré z najčastejších alergií môžu spúšťať vaše príznaky. 

V prípade pozitívneho výsledku testu Vám odporúčame navštíviť Vášho lekára. Nerobte žiadne rozhodnutia medicínskeho významu bez konzultácie s lekárom.

Výsledky testu sú informatívne, pomôžu včas odhaliť alergiu a tým eliminovať styk s alergénom, ktorý Vám škodí.


Výhody testu:
Akonáhle viete na ktoré alergény ste citliví, môžete s istotou vyhľadať lekársku pomoc a prijať vhodné opatrenia na zníženie, alebo odstránenie vašich symptómov raz a navždy.

- Testuje citlivosť na celý rad bežných alergií
- Jednoduché použitie v 6 jednoduchých krokoch
- Nie je potrebné čakať na lekárske stretnutie
- Výsledky sú k dispozícií za 30 minút
- Výsledky testu pomôžu včas odhaliť alergiu a tým eliminovať styk s alergénom, ktorý Vám škodí

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Zobrazené: 2699
  • Výrobca: Imutest
  • Kód produktu: Auto Test Alergie
  • Dostupnosť: Skladom
  • 23,90€
  • Bez DPH: 21,73€

Štítky: Alergia