S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači.

Test Alergie na VAJCIA

Nové Test Alergie na VAJCIA
Jednoduchý a bezpečný test Vám rýchlo, bezpečne a v pohodlí domova odhalí, či ste alergický na alergény obsiahnuté vo vaječnom bielku.

Popis:
Vajíčka patria k najvýznamnejším potravinovým alergénom, pretože potravinové alergie majú väčšinou bielkovinový charakter. Vaječný bielok je popri alergii na bielkovinu kravského mlieka najčastejším alergénom u detí.
Ak máte príznaky ako svrbenie, opuch pier a tváre, kašeľ, dýchavičnosť, hnačky, bolesti hlavy, svrbivé hrdlo a jazyk, svrbenie kože, vyrážky, alebo ekzém je možné že ide o alergiu na vaječný bielok.

Použitie:
Rýchly a jednoduchý zdravotný test na alergiu na domáce použitie. Test meria hladinu protilátok IgE v krvi, s čieĺom potvrdiť, prípadne zúžiť, či je alergia na vaječné bielky príčinou vašich príznakov. Podobná technika sa používa aj v laboratóriách. Výsledok je možné odčítať do 30-tich minút v pohodlí vášho domova.

V prípade pozitívneho výsledku testu Vám odporúčame navštíviť Vášho lekára. Nerobte žiadne rozhodnutia medicínskeho významu bez konzultácie s lekárom.

Výhody testu:
- Testuje citlivosť na alergiu na vaječný proteín
- Môžete testovať aj deti, vhodný pre celú rodinu
- Jednoduché použitie v 6 jednoduchých krokoch
- Nie je potrebné čakať na lekárske stretnutie
- Výsledky sú k dispozícií za 30 minút
- Výsledky testu pomôžu včas odhaliť alergiu a tým eliminovať styk s alergénmi

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Zobrazené: 2484
  • Výrobca: Imutest
  • Kód produktu: Alergie Test - Vajcia
  • Dostupnosť: Skladom
  • 23,90€
  • Bez DPH: 21,73€

Štítky: Alergia