S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači.

Green Card T

Green Card T

Chemický indikátor pre denné Bowie-Dick skúšky pre malé parné sterilizátory, alternatívny indikátor pre porézne náplne.


KATALÓGOVÉ ČÍSLO: 7575, neobsahuje olovo

POČET KUSOV V BALENÍ: 15

TRIEDA: 2  / Spĺňa normu: STN EN ISO 11140-1, STN EN ISO 11140-4, STN EN 13060 a STN EN 867-5

EXPIRÁCIA: 3 roky od dátumu výroby


Použitie:

BAG-GreenCard T bol navrhnutý pre denné monitorovanie a preukázanie zvyškového vzduchu v malých parných sterilizátoroch s frakcionovaným prevakuom. Test sa vykonáva 3,5 minúty pri 134°C. Ide o rozmerovo nenáročný test s veľkosťou cca 9 x 5 cm, hrúbka 1 mm. Indikátor je zatavený do špeciálneho obalu, čím sa predchádza jeho vystaveniu nadmerne mokrej pare, ktorej prítomnosť v malých parných sterilizátoroch nie je vylúčená. 


Interpretácia výsledkov:

Dobre vykonaná skúška v správne fungujúcom sterilizátore by mala viesť k rovnomerne zelenému zafarbeniu celého indikačného vzoru. V prípade veľkého množstva zvyškového vzduchu je typickým výsledkom fialový stred indikátora. Ak dôjde k takémuto výsledku, odporúčame opakovať test, aby sme sa uistili, že dôvodom nebola ojedinelá udalosť v priebehu jedného cyklu, a že bolo vykonané riadne predhriatie sterilizátora. Výsledok testu je možné zaznamenať na zadnú stranu testu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Zobrazené: 3930
  • Výrobca: BAG
  • Kód produktu: 9 x 5 cm, 15 kusov
  • Dostupnosť: Skladom
  • 46,20€
  • Bez DPH: 42,00€

Štítky: Bowie-Dick, Lead Free, Dental