S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači.

HeliCheck so skúšobným telieskom

HeliCheck so skúšobným telieskom

Vsúvací testovací systém pre monitorovanie sterilizácie nástrojov s dutinami v malých parných sterilizátoroch s prevákuom.


KATALÓGOVÉ ČÍSLO:  7578

POČET KUSOV V BALENÍ: 250 indikátorov a skúšobné teliesko (PCD)

TRIEDA: 6  / Spĺňa normu: STN EN ISO 11140-1 a EN ISO 15882

EXPIRÁCIA: 3 roky od dátumu výroby


Popis:

BAG HeliCheck sú indikátory sterilizácie, ktoré umožňujú monitorovať  ČAS + TEPLOTU + KVALITU PARY. Súčasťou balenia je skúšobné teliesko do ktorého sa vkladá samotný indikátor. 


Použitie:

Odšróbujte hlavicu z testovacej jednotky, ktorá je určená pre vloženie indikátoru. Ohnite indikátor (potlačenou stranou k sebe), vložte do drážky odšróbovanej hlavice a opäť zašróbujte. Takto je PCD zkompletizované. Vložte PCD do komory sterilizátora (na nejchladnejšie miesto, napr. u dvierok) a odštartujte program. Po skončení sterilizačného cyklu vyberte PCD BAG-HeliCheck z komory sterilizátora. Pozor! PCD môže byť horúce! Odšróbujte hlavicu testovacej jednotky a vyberte indikátor. Vyhodnoťte BAG-HeliCheck indikátor. Dokumentujte všetky výsledky. BAG- HeliCheck indikátor môže byť nalepený do sterilizačného denníka. Nechajte PCD pred ďalším použitím vychladnúť a vysušiť.


Interpretácia výsledkov:

Parametre sterilizácie splnené: všetky body na indikátore úplne zmenili farbu z purpurovej na čiernu.

Sterilizácia nevyhovujúca: body na indikátore zmenili farbu len čiastočne alebo vôbec nie.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Zobrazené: 3158
  • Výrobca: BAG
  • Kód produktu: Dutinový, vsúvací testovací systém
  • Dostupnosť: Skladom
  • 116,60€
  • Bez DPH: 106,00€

Štítky: Helix